Automobilių nuomos paslaugos

Sit&Go automobilių nuomos paslaugos, kurias siūlome mūsų klientams:

Draudimas

Automobiliai draudžiami Privalomuoju civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais. Atliekame draudimų bei draudiminių įvykių priežiūrą bei administravimą.

Pagalba kelyje 24/7

Pagalbos telefonas veikia 24 val. per parą, konsultuojame visais automobilių nuomos klausimais bei, prireikus, suteikiame pagalbą kelyje.

Periodiniai techniniai aptarnavimai

Visi techninio aptarnavimo ir remonto darbai automobilio garantiniu laikotarpiu turi būti atliekami konkrečios automobilio markės gamintojo autorizuotuose servisuose pagal gamintojo nurodytą ridą, bet ne rečiau nei vieną kartą per metus.

Transporto parko kontrolė

Administruojame sąskaitas, atliekame ridos kontrolę, automobilių maršrutų kontrolę (papildomai montuojama GPS sistema). Taip pat administruojame automobilio atsiėmimo / grąžinimo procedūrą.

Sezoninės padangos, jų keitimas ir saugojimas

Vasarinės bei žieminės padangos visam nuomos laikotapiui. Teikiama sezoninių bei natūraliai nusidėvėjusių padangų keitimo ir jų saugojimo paslaugą. Po kiekvieno sezoninių padangų keitimo specialistai patikrina ir įvertina paliekamų saugoti padangų būklę. Nusidėvėjusios padangos naujam sezonui yra keičiamos naujomis padangomis;

Techninė apžiūra

Organizuojame techninę apžiūrą bei užtikriname, kad techninė apžiūra būtų atlikta laiku. Artėjant techninės apžiūros terminui su Jumis susisieks Sit&Go specialistas ir susitars dėl automobilio paėmimo techninės apžiūros atlikimui.

Pakaitinis automobilis

Automobilio remonto atveju ar automobilio techninės apžiūros metu, suteiksime jums pakaitinį automobilį.

Kuro kortelių administravimas

Su SIT&GO suteikta kreditine kuro kortele Jūs galėsite atsiskaityti už kurą bei kitas degalinėje įsigytas, su automobilio eksploatacija susijusias, prekes. Sąskaitos už įsigytas prekes ir suteiktas paslaugas bus išsiųstos Jūsų įmonei kartu su mėnesio sąskaitomis

Galimos ir kitos, papildomos, automobilių nuomos paslaugos. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime atsakyti į visus klausimus!

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!