Automobilio nuoma Kauno oro uoste

Kauno oro uostas – vienas aktyviausių kelioninių taškų Lietuvoje. Čia kasdieną atvyksta ir išvyksta tūkstančiai keleivių į įvairius pasaulio kraštus, o atvykusiems paprastai reikia tinkamos ir patogios transporto priemonės pasiekti skirtingus miesto taškus.

Dėl šios priežasties – automobilių nuoma Kauno oro uoste yra vis labiau populiarėjanti paslauga. Ko gero kiekvienas sutiktų, jog patogesnės ir daugiau komforto suteikiančios transporto priemonės nei automobilis tikrai nėra, o kartu vis daugiau žmonių suvokia ir kitus šios paslaugos pliusus.

Sitango.lt jums siūlo kokybiškas ir patikimas automobilio nuomos paslaugas Kauno oro uoste už itin gerą kainą ir ypač patogiomis sąlygomis. Tiesiog išsirinkite jums patinkantį automobilio tipą ir atlikite automobilio nuomos rezervaciją vos per keletą minučių mūsų svetainėje ar paskambinę mums telefonu – paprasta ir lengva!

Kam leisti pinigus ar brangaus taksi ar vargti planuojant savo maršrutus vykstant viešuoju transportu? Taupykite savo pinigus ir laiką, o išsinuomavus, automobilis galės laukti jūsų prie darbovietės, namų kiemo ar pačiame oro uoste.

Kviečiame rezervuoti jau dabar!

Na, o žemiau mes aptarsime sitango.lt siūlomas automobilių nuomos Kauno oro uoste ypatybes

Kokių kategorijų automobilius siūlome?

Didelis asortimentas – vienas iš mūsų įmonės privalumų. Puikiai suvokiame, jog skirtingi klientai turi įvairius poreikius savo automobiliams, todėl jūsų patogumui, mūsų automobilių nuoma pasižymi itin plačiu modelių spektru.

  • Mini klasė – šios klasės automobiliai yra patys paprasčiausi, orientuoti į žmones kuriems iš automobilio nereikia nieko daugiau kaip, kad nuvykti iš taško A į B. Puiki kuro ekonomija, nedideli gabaritai – pagrindinės ypatybės dėl ko šios kategorijos automobiliai yra tokie patrauklūs. Toyota Aygo iš mūsų asortimento yra puiki šios klasės iliustracija.
  • Ekonominė klasė– ekonominiai automobiliai pasižymi itin nedidelėmis kuro sąnaudomis, patogumu laviruojant miesto eisme, tačiau tuo pačiu ir geru praktiškumu keleiviams ir bagažui. Mūsų asortimente, geriausiai šią kategoriją atspindi Peugeot 208 ir kiti panašūs variantai.
  • Kompaktinė klasė – šiai kategorija būtų galima priskirti nedidelius šeimyninius automobilius kuriuose patogiai įsitaisys visa šeima su savo bagažu vykstant į kelionę ar grįžtant iš jos. Puiki kuro ekonomija ir patogumas mieste – vos keletas tokių automobilių ypatybių. Puikus pavyzdys iš mūsų asortimento – puikiai lietuviams pažįstamas VW Golf automobilis.
  • Vidutinė klasė – vidutinės klasės automobiliais galime laikyti sedanus ir universalus orientuotus tiek į kasdienį naudojimą, tiek į laisvalaikį. Puikus šios automobilių klasės pavyzdys – Toyota Corolla variantai.
  • Standartinė klasė – standartinės klasės automobiliais dažniausiai laikomi standartinio dydžio sedanai puikiai atstojantys tiek šeimyninę, tiek darbinę transporto priemonę. VW Passat – automobilis kuris puikiai tai iliustruoja.
  • Visureigių klasė (SUV) – ko gero pati populiariausia naujų automobilių rūšys galinti pasiūlyti puikų pravažumą, patogią vairavimo poziciją na ir žinomą didelį praktiškumą. Savo klientams siūlome tiek kompaktinius, tiek standartinius visureigius. Toyota CH-R, Nissan Juke ar Toyota RAV-4 yra iš mūsų siūlomų variantų.
  • Mikroautobusų klasė – itin daug vietos keleiviams ir bagažui turintys automobiliai už kuriuos nieko nėra geriau komercinėms paskirtims. Renault Traffic yra puikus pavyzdys.

Kodėl sitango.lt automobilių nuoma Kauno oro uoste (KUN) yra verta jūsų pasirinkimo?

Manome, jog mūsų įmonė siūlo automobilių nuomos paslaugas Kauno oro uoste kurios kiekvienam klientui gali būti itin naudingos ir patrauklios. Atvykus į laikinąją sostinę, ar tai būtų darbo reikalais ar grįžus iš kelionės užsienyje, ko gero tikrai norėsis pasiekti skirtingas miesto vietas.

Pasikartosime, tačiau patogesnės priemonės tai padaryti nei automobilis tikrai nėra. Na, o renkantis jo nuomą iš patikimos įmonės kartu tai galėsite padaryti ir itin patogiomis sąlygomis.

Štai keletas pagrindinių sitango.lt nuomos ypatybių:

  1. Didelis automobilių asortimentas – kaip minėta, mūsų įmonė geba atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius automobiliui, todėl siūlome viską nuo pačių ekonomiškiausių mini iki pilno dydžio visureigių.
  2. Lanksčios nuomos sąlygos – galime rasti geriausią sprendimą jums tiek nuomojantis paprastai, tiek komerciniais reikalais. Čia nebus jokių paslėptų mokesčių ar netikėtų sutarties sąlygų pakeitimų. Kartu galėsite mėgautis tokiais benefisais kaip pilnavertis draudimas, nemokamas techninis aptarnavimas ir pan.
  3. Automobilis tiesiai pas jus – jūsų išnuomotą automobilį galime pristatyti į jūsų norimą vietą arba tiesiog į patį Kauno oro uostą, nuo kurio, tikėtina ir norėsite pradėti savo kelionę.

Jei ieškote geriausios auto nuomos sau – susisiekti su mumis jau dabar. Na, o dabar, apie tai kuom automobilių nuoma Kaune apskritai yra ypatinga.

Kodėl automobilių nuoma Kauno oro uoste yra ypatinga?

Kauno miestas – antras pagal dydį mūsų šalyje, o kartu jame ir antras pagal dydį oro uostas, todėl nesunku daryti prielaidą, jog jis savo nuomojamais automobiliais užims taip pat antrąją vietą Lietuvoje. Vis dėl to, aktyvumas Kauno oro uoste yra tikrai nemažas – čia vykdoma begalė skrydžių kiekvieną dieną, todėl ir automobilių nuomos pasiūlymų čia tiek daug.

Kitas dalykas – miesto oro uostas yra įsikūręs itin patogioje susisiekimui vietoje, taigi automobilius čia labai patogiai gali laikyti ir atsiimti bet kuris norintis. Pasitaiko atvejų, jog automobilius žmonės nuomojasi nuo aplinkinių aikštelių, net ir nevykdami į patį oro uostą, vien dėl to, kad nuo jo labai patogiai galima pasiekti įvairias Kauno miesto ir jo apylinkės vietas.

Kalbant apie pačias automobilio nuomos vietas, jas paprastai galima atsiimti arba prie pat oro uosto esančiuose terminaluose arba gretimai esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse. Tiems, kam vis dėl to nepatogu vykti automobilio atsiimti nuo oro uosto, galima tiesiog pasirinkti automobilio pristatymą tiesiai į namus.

Taigi, Kauno miestas tikrai nemažas, na o tinkamos automobilių nuomos paslaugos nuo jo oro uosto, leidžia lengvai ir komfortiškai pasiekti įvairias jo dalis.

Kada verta rinktis automobilių nuoma Kauno oro uoste?

Šią paslaugą ko gero labiausiai apsimoka rinktis tiems kurie planuoja keliauti iš Kauno oro uosto. Ar tai būtų skrydis labai ankstyvą rytą ar vėlai vakare, nieko nėra geriau nei patogi kelionė automobiliu į ar iš oro uosto be didesnių rūpesčių, žinant, jog pasirinkote kur kas optimalesnį variantą nei tarkime taksi automobilio nuoma.

Turint omenyje, jog kartu galite rasti automobilių variantus su tokiais privalumais kaip navigacinė sistema, vaikiška kėdutė ar Wi-Fi ryšys, ko gero ir taip aišku, jog tinkama automobilių nuoma jums užtikrins aukščiausią komforto lygį.

Ar mūsų automobiliai yra saugūs?

Sitango.lt puikiai suvokia pasaulyje vyraujančią pandeminę riziką, todėl visi mūsų automobiliai yra užtikrinami maksimaliu saugumu mūsų klientam. Jie nuolatos dezinfekuojami ir išplaunami, o pasinaudojimo kartu yra tinkamai paruošiami kitiems klientams.

Pabaigai

Šiandien aptarėme sitango.lt automobilių nuomos paslaugas Kauno Oro Uoste (KUN). Puikiai suvokiame, jog Kauno Oro Uostas – vienas iš svarbiausių taškų Lietuvoje, na o komfortiškas keliones gali užtikrinti tik puikios automobilių nuomos paslaugos.

Jei ieškote optimalaus varianto sau – rinkitės sitango.lt!