Pavarų dėžė

TOYOTA YARIS 1.5 Dynamic Force 125AG

Ekonominis
Benzinas
Automatinė
4
4-5
iki 6 mėnesių
Įnašas 1000€ su PVM
239€ + PVM
iki 24 mėnesių
Įnašas 3000€ su PVM
279€ + PVM
iki 36 mėnesių
Įnašas 5000€ su PVM
259€ + PVM

Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje ir Kaune

Šiandieną ilgalaikė automobilių nuoma tai puiki automobilių pirkimo alternatyva. Nuomos laikotarpis, priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikių gali būti nuo 1 iki 60 mėnesių! Kadangi mums yra svarbu patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius, mūsų siūlomų automobilių ir mikroautobusų parkas turi platų automobilių gamintojų ir modelių pasirinkimą. Jūs galite rinktis tiek iš mūsų automobilių parko, tiek ir bet kurį naują automobilį iš naujų automobilių salonų. Ilgalaikė automobilių nuoma gali pasinaudoti juridiniai bei fiziniai asmenys.

Ilgalaikė arba veiklos nuoma įmonėms yra patogiausias transportavimo problemos sprendimas. Pamirškite apie automobilių priežiūrą – mes padarysime tai už Jus. Ši paslauga suteikia progą kompanijų vadovams sudaryti geras sąlygas įmonės darbuotojams visą darbo laiką skirti tiesioginiam darbui, o ne automobilių priežiūrai.

Žemiau yra pateikti mūsų parko automobilių nuomos pasiūlymai.

Į pasiūlymo kainą yra įskaičiuota:

 1. Automobilio nuoma
 2. Privalomas Europinis vairuotojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimas
 3. Reguliarūs techniniai aptarnavimai
 4. Sąskaitų administravimas
 5. Rida iki 2500 km
 6. Nemokamas pakaitinis automobilis techninio aptarnavimo arba avarijos atveju
 7. Draudimas avarijos atveju arba trečiųjų asmenų padarytai žalai su 150 EUR franšize
 8. 24 val per parą galiojanti pagalba kelyje
 9. Gamintojo rekomenduotos vasarinės/žieminės padangos

  Pagrindinės veiklos nuomos sąlygos:

  • Nuomos laikotarpis – nuo 3 mėnesių
  • Avansas – nuo 1000 Eur
  • Administracinis mokestis – 150 Eur
  • Pasirinkus veiklos nuomos paslaugą, klientui galime pasiūlyti bet kurį mūsų nuomojamą automobilį

 

Papildomos informacijos teirautis telefonu:
Pardavimo vadovas: Antanas Vaikšnoras +37063335556 arba el. paštu antanas@greenmotion.lt

Ilgalaikė automobilių nuoma – tai ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje vis labiau populiarėjanti paslauga. Ar tai būtų transporto priemonės išsinuomavimas asmeninėms reikmėms ar aprūpinimas jomis savo darbuotojus, šis nuomos būdas suteikia labai daug privalumų.

Renkantis jums tinkamiausią variantą, galvoti ilgai nereikės, kadangi „Sit and Go“ jums gali pasiūlyti geriausią variantą jums ar jūsų verslui – nuo nedidelio ekonomiško automobilio iki daug vietos turinčio mikroautobuso.

„Sit and Go“ ilgalaikės automobilių nuomos privalumai

Daugelis iš mūsų kasdienio savo gyvenimo be automobilio praktiškai neįsivaizduojame. Kam reikia pervežti krovinius, kam keleivius, o kas tiesiog nori greitai ir komfortiškai nuvykti į darbovietę.

Ilgalaikė automobilių nuoma gali būti išeitis kiekvienam privačiam asmeniui ar įmonei, kurie nori mėgautis automobilio teikiamais patogumais, nesukant galvos dėl priežiūros, nenumatytų išlaidų ar kitų dalykų.

Kitaip tariant, nuomotis automobilį jūs galėsite itin patogiomis sąlygomis pradedant nedideliais ekonominiais automobiliais ir užbaigiant dideliu praktiškumu pasižyminčiais mikroautobusais.

Verta žinoti ir tai, jog automobilį ilgam laikui gali išsinuomoti tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys, todėl ši paslauga atneš naudą abejais atvejais – tiek darbo, tiek asmeniniais reikalais.

Pateikiame keletą pagrindinių mūsų siūlomos nuomos privalumų:

 • Pakaitinis automobilis – jūsų asmeninis automobilis pateko į eismo įvykį ir neturite transporto priemonės? Pakaitinis automobilis gali būti puiki išeitis šiuo atveju. Įmonei tereikia pateikti reikiamus dokumentus ir greitu metu galėsite vėl sugrįžti į kelią.
 • Nereikia prižiūrėti – paprastai nuomos įmonės jums automobilius suteiks supaprastintomis priežiūros sąlygomis. Tą siūlome ir mes. Tai reiškia, jog visi privalomi automobilio patikrinimai bus atlikti už jus.
 • Pagalba kelyje –  visiems nuomotiems automobiliams visuomet suteikiame pagalbą kelyje. Neleisime, jog nenumatytas gedimas sujauktų jūsų planus.
 • Tikslios įmokos – automobilius nuomojame su tikslinėmis įmokomis kiekvieną mėnesį. Tai reiškia, jog jūs galėsite planuoti savo išlaidas ir niekada nebus nemalonių staigmenų.
 • KASKO draudimas – visi mūsų automobiliai yra drausti ne tik privalomuoju TPVCA draudimu, tačiau ir KASKO. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą dalyvaujant eisme ir naudojant automobilį kas dieną.
 • Jokių papildomų išlaidų – mokesčius mokėsite vienodu tarifu, kuris nesikeis. Tai reiškia, jokių papildomų ar užslėptų išlaidų.
 • Galimybė rinktis iš plataus asortimento – kaip jau minėjome prieš tai, savo klientams mes siūlome platų automobilių pasirinkimą pradedant smulkiais ekonominiais automobiliais ir užbaigiant krovininiais ar keleiviniais mikroautobusais.
 • Tik naujausi automobiliai – savo asortimente siūlome tik naujausius automobilius, todėl nereikės aukoti komforto ar atsisakyti ypatybių, kurias turi patys moderniausi variantai.

Ilgalaikės automobilių nuomos tipai

Jeigu planuojate įsigyti automobilį ilgesnei nuomai, tuomet yra du pagrindiniai tipai iš kurių galėsite rinktis: ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms ir ilgalaikė automobilių nuoma fiziniams asmenims, kurios leis savo veiklą vykdyti sklandžiai ir be jokių rūpesčių.

Žemiau aptariame kiekvieną iš jų.

Ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms

Automobilis versle – ne tik būtina susisiekimo priemonė kiekvienam įmonės nariui, tačiau daugeliu atveju gali būti ir neatsiejamas darbo įrankis. Taigi, juridinių asmenų vadovai dažnai susiduria su rimta dilema.

Reikia skirti tam tikrą kiekį lėšų įsigyjant transporto priemones nuosavomis arba skolintomis lėšomis, patiems rūpintis transporto priemonių draudimu, remontu ir priežiūra.

Ilgalaikė automobilių nuoma įmonei čia gali būti puiki alternatyva tiems verslininkams, kurie nenori apsiimti didelės automobilių eksploatavimo rizikos.

Nuomos įmonės praktiškai visuomet siūlo itin patogias ir lanksčias sąlygas, kurios leis automobilius naudoti nesukant galvos, o svarbiausia leis juos „pasiskolinti“ tik tam konkrečiam laikotarpiui, kuriam jų iš tikrųjų reikės.

Ilgalaikė automobilių nuoma fiziniams asmenims

Kartais atsitinka taip, jog mūsų asmeninis automobilis ilgesniam laikui atsiduria remonto įmonėje ir liekame be realios transporto priemonės, kurią galėtume naudoti savo kasdieniams reikalams.

Nėra kaip nuvykti ir parvykti iš darbovietės, nuvežti vaikus į mokyklą ar tiesiog nuvažiuoti kažkur esant laisvai dienai.

Tam, kad tokių nepatogumų nekiltų, ilgalaikė automobilių nuoma fiziniams asmenims gali būti puiki išeitis norint laikinai gauti pakaitinį automobilį.

Neretai automobilių nuomos įmonės čia taip pat suteikia itin patogias sąlygas, kurios leidžia mėgautis pagrindine automobilio funkcija – jį naudoti kaip transporto priemonę.

Kokios yra mūsų ilgalaikės automobilių nuomos sąlygos?

„Sit and Go“ komanda jums gali pasiūlyti automobilių nuomą su tokiomis įprastinėmis sąlygomis:

 • Automobilio nuoma – į mūsų pasiūlymą jums bus įtraukta tam tikra suma už pačio automobilio nuomą.
 • Visapusiškas draudimas – visus savo automobilių variantus apdraudžiame ne tik privalomuoju civiliniu draudimu, tačiau ir KASKO. Tai suteiks papildomą saugumo jausmą naudojantis transporto priemone kiekvieną dieną.
 • Techninis aptarnavimas – mūsų personalas pasirūpins reguliaria jūsų automobilio priežiūra, todėl galėsite nesukti galvos, o tiesiog mėgautis patogiomis kelionėmis automobiliu kasdien.
 • Iki 2500 km rida – paprastai savo klientams siūlome iki 2500 km ridos ribą. Viršijus ją, yra taikomi papildomi mokesčiai.
 • Pakaitinis automobilis – atsitikus avarijai arba vykstant jūsų įprastinio automobilio techninei apžiūrai nemokamai suteikiame pakaitinį automobilį jūsų patogumui.
 • Pagalba kelyje – ištikus bėdai kelyje, visuomet savo klientams suteikiame 24/7 pagalbą kelyje.
 • Pakaitinės padangos – suteikiame tiek žieminius, tiek vasarinius padangų komplektus kuomet laikas  sezoniškai keisti padangas.

Mūsų sąlygos veiklos nuomai

Automobilių veiklos nuoma – puikus sprendimas tuomet kai transporto priemonės mums reikia verslo veiklai.

Pateikiame standartines mūsų veiklos nuomos sąlygas.

 • Nuo 3 mėnesių – minimalus veiklos nuomos laikotarpis mūsų įmonėje yra 3 mėnesiai.
 • Avansas – nuo 1000 Eur.
 • Sutarties sudarymo mokestis – 150 Eur.
 • Bet koks automobilis – jei renkatės automobilių veiklos nuomos paslaugą, galite rinktis iš bet kurio automobilio siūlomo mūsų asortimente.

Ieškote pasiūlymo būtent jums? Susisiekite su mūsų administracija ir mes padėsime rasti geriausias sąlygas jūsų įmonei.

Kokius automobilius galite rinktis?

Kaip minėjome prieš tai, pas mus norimą automobilį ras kiekvienas. Mūsų asortimentas atsižvelgia į pagrindinius žmonių poreikius, todėl ilgalaikė nuoma čia yra įmanoma iš pačių aktualiausių variantų.

Šiuo metu siūlome tokių tipų automobilius:

 • Ekonominiai – šie automobiliai pasižymi ne tik mažomis kuro sąnaudomis, tačiau patogumu kas dieną važinėjantis po miestą dėl savo nedidelių gabaritų. Puikūs to pavyzdžiai būtų Toyota Yaris ir Kia Rio automobiliai.
 • Kompaktiški – tokio tipo transporto priemonės išlaiko savo ekonomiškumą ir patogumą judant po miestą, tačiau kartu vairuotojams gali pasiūlyti ir didelę bagažinę daiktams bei daugiau vietos keleiviams. Čia siūlome tokius variantus kaip Škoda Rapid ar Kia Ceed.
 • Vidutiniai – šios klasės automobiliai – tai įprasti sedanai turintys nemažai vietos keleiviams ir daiktams. Modernūs variantai taip pat yra taupūs ir galintys pasiūlyti nemažą komforto lygį. Čia siūlome Škoda Octavia ir Toyota Corolla variantus.
 • Visureigiai (SUV) – šiais laikais tai yra ko gero populiariausias automobilių tipas kelyje. Šie automobiliai pasižymi itin dideliu praktiškumu ir ekonomika, todėl puikiai tinka naudojimui šeimyninėms reikmėms. Siūlome Kia Sportage, Toyota C-HR ir kitus.
 • Minivenai – šie automobiliai, žinoma yra populiariausi tiems kam reikia automobilio turinčio daugiausiai vietos, todėl jie dažniausiai yra pasirenkami įmonių kaip darbo įrankis. Siūlome Renault Trafic variantus.

Kam skirta ilgalaikė automobilio nuoma?

Galbūt galvojate, ar iš tikrųjų man reikalinga automobilių nuoma ilgam laikui? Atsakymas paprastas, jeigu automobiliu naudojatės dažnai ir norite juo važinėtis be didesnių rūpesčių ir nesukdami galvos, tuomet tokia paslauga bus būtent jums.

Štai keletas atvejų kuomet ilgalaikė nuoma jums bus tikrai naudinga.

 • Automobiliu naudojatės dažnai ir norite tai daryti be didelių įsipareigojimų finansiškai – praktiškai kiekviena nuomos įmonė jums pasiūlys stabilų mėnesinį mokestį kiekvieną mėnesį, o pačią nuomą tik tam laikotarpiui kuriam jums jo reikia. Jokių papildomų, nenumatytų mokesčių, taigi bus nesunku susiplanuoti savo finansus.
 • Nenorite rūpintis didelėmis eksploatacinėmis išlaidomis – nuomos įmonė pasirūpins tokiais dalykais kaip sezoninis padangų keitimas, jų komplektų parūpinimas, techniniai aptarnavimai ir privalomieji draudimai, todėl automobilio eksploatacija bus kur kas paprastesnė.
 • Norite automobiliu naudotis saugiai – tokie dalykai kaip maksimalus jo draudimas, 24/7 pagalba kelyje ar prireikus, pakaitinis automobilis – tik keletas iš privilegijų kurias gali pasiūlyti automobilių nuomos įmonės.

Kodėl ilgalaikė automobilių nuoma vis populiarėja?

Galiausiai reikėtų pabandyti atsakyti į vieną iš esminių klausimų – kodėl šios paslaugos pastaruoju metu populiarėja tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje? Pats paprasčiausias atsakymas, tam yra toks, jog tokios paslaugos žmonėms suteikia labai daug privalumų.

Ar automobilį jūs imtumėte savo asmeninėms reikmėms ar jomis norėtumėte aprūpinti savo įmonės kolektyvą, tokio tipo nuoma yra itin patogus būdas vykdyti savo kelionės tikslus, taupyti laiką, pinigus ir būti užtikrinti, jog visuomet turėsite transporto priemonę.

Be to, čia yra ir pasirinkimo galimybė kuomet kalba eina apie pačias transporto priemones. Dažniausiai savo asmeninėms reikmėms mes turime vieną automobilį, o retas – tokį, kuris atitiktų absoliučiai visus mūsų tikslus.

Jei vykstame į kelionę su šeima ir draugais, mums dažniausiai reikės miniveno ar mikroautobuso. kuriame būtų daug vietos daiktams ir keleiviams. Panašiai ir yra tada, kuomet automobilis mums reikalingas darbo reikalams. Su juo ko gero važinėsime tikrai daug – kasdien į darbą, pas klientus, o galbūt naudosime jį kaip priemonę savo darbo veiklai vykdyti. Čia vėl gi reikės tam tikro tipo automobilio.

Pas mus, visai kaip ir kitose automobilių nuomos įmonės galėsite rasti ekonominės, kompaktiškos, vidutinės, minivenų, visureigių ir mikroautobusų tipų automobilius. Taigi, rasite savo variantą, nesvarbu koks jūsų tikslas būtų.

Pabaigai

Šiame tekste išsamiai aptarėme kas yra mūsų siūloma ilgalaikė automobilių nuoma . Jeigu svarstote apie galimybę turėti transporto priemonę, kuri jums bus reikalingas įgyvendinti savo tikslus, suteiks patogumą ir teigiamus įspūdžius kelionėje, kreipkitės į mūsų komandą ir mes jums padėsime.

Suradus tinkamą variantą, galėsite sau nebesukti galvos ir sėkmingai naudotis transporto priemone, kadangi apie visus kitus reikalus pagalvosime mes.