Lėkti į kelionę su draugais ar šeimos nariais, ypač kai lango vasariškas oras – visuomet gera idėja. O dar geriau, žinoma, leistis į ją patogiu ir komfortišku automobiliu galinčiu keleivius vežti saugiai, komfortiškai, o kartu pasiūlyti ir tam tikrų pramogų kelionės metu.

Vis dėl to prieš leidžiantis į kelionę su svetimu automobiliu, reikėtų žinoti keletą pagrindinių aspektų nuo kurių priklausys kelionės kokybė ir sėkmė.

Šiame straipsnyje pakalbėsime būtent apie juos – dalykus kuriuos reikia žinoti prieš leidžiantis į kelionę nuomotu automobiliu.

Nuomos įmonės darbo laikas

Dauguma nuomos įmonių leidžia automobilius išsinuomoti ir grąžinti jiems patogiu laiku, tačiau yra tokie dalykai kaip nuomos sąlygų aptarimas, tinkamo automobilio varianto ieškojimas ir panašiai.

Žinoma, daugeliu atveju šiuos aspektus galima sutvarkyti tiesiog internetu, tačiau pasitaiko tų kurie visus šiuos reikalus mieliau tvarko tiesioginius būdu. Na, o jeigu automobilį vis dėl to jums reikia palikti tam tikroje vietoje, pasirūpinkite, jog atvyksite į tą atstovybę kuri dirbs tuo metu kai jūs atvyksite.

Nuomos tipas

Jei planuojate vykti tik iki oro uosto savo nuomotu automobiliu, tuomet jums bus aktuali trumpalaikė automobiliu nuoma iki tol kol sėkmingai išvyksite į kitą šalį. Tiesa, kitas dažnai pasitaikantys nuomos tipas yra automobilis visai kelionei automobiliu.

Pagalvokite apie tai kokio tipo kelionės norite ir kaip jums nuomotis automobilį labiau apsimokės.

Tinkamas automobilis

Turite daug keleivių ir bagažo? Ko gero jums labiausiai tiks minivenas arba visureigis. Norite tiesiog nuvykti nuo A iki B? Tuomet rinkitės paprastesnį automobilio variantą. Tiksliai apgalvokite savo poreikius, o jei reikia pasikonsultuokite su nuomos įmone.

Tokiu būdu jūs garantuosite maksimalų komfortą sau ir savo keleiviams.

Mokėjimo būdai

Nors galbūt tai smulkmena, pasidomėkite kokius mokėjimo metodus jūsų pageidaujama nuomos įmonė priima. Paprastai modernios automobilių nuomos įmonės priima tiek grynus pinigus, tiek korteles, tačiau ką gali žinoti, kokie yra būtent tos įmonės veikimo principai.

Papildomos priemonės

Jei vykstate su mažais vaikais, tuomet aktualu ko gero būtų išsinuomoti ir automobilinę kėdutę jiems saugiau susodinti. Kitas galintis pasitarnauti dalykas – GPS sistema kuri neleis pasiklysti net ir siauriausiose Europos gatvėse, ar WiFi ryšis leisiantis keleiviams naršyti internete kelionės metu.

Pramogos ir kiti patogumai – svarbus aspektas, kurio turėtumėte taip pat pasirūpinti.

Kitas vairuotojas

Faktas, jog jeigu keliaujate kartu su šeima ir draugais visą kelionę vienas tikrai nevairuosite, o tai darysite pasikeisdami su kitais. Nemažai nuomos įmonių įtraukia papildomas sąlygas ar mokesčius tuo atveju jeigu vairuos keli asmenys.

Todėl, būtinai pasidomėkite šiuo aspektu.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme kaip tinkamai pasiruošti kelionei nuomotu automobiliu. Nepamirškite tinkamai išsiaiškinti visų nuomos sąlygų, aprūpinti keleivius pramogomis ir garantuojame, jog turėsite išties puikią kelionę.