Taupyti mėgstame mes, nesvarbu apie kokią gyvenimo sritį eitų kalba. Ar tai būtų kasdienės išlaidos, pirkiniai ar, žinoma, kiek pinigų išleisime savo transporto reikmėms. Automobilių nuoma šiuo atveju tikrai nėra išimtis.

Galbūt tai būtų transporto priemonės nuoma ilgam laikui darbo reikalams, o galbūt keletai dienų “pasiskolintas” automobilis kelionei su šeima ir draugais, mes visuomet norime gauti patį geriausią įmanomą variantą.

Tačiau kaip žinoti ar tikrai gaunate patį geriausią įmanomą pasiūlymą? Šiame straipsnyje mes pateiksime keletą patarimų, kaip atrasti patį geriausią nuomos pasiūlymą sau taupant laiką ir pinigus.

Palyginkite kainas

Vienas geriausių dalykų ką galite padaryti prieš išsirenkant automobilių nuomos įmonę yra paprasčiausiai palyginti skirtingus įmonių pasiūlymus. Priklausomai nuo nuomos tipo, laikotarpio ir ilgio, gali pasitaikyti išties puikių pasiūlymų padėsiančių greitai ir nebrangiai išsinuomoti automobilį.

Kartu galite pasidaryti ir nedidelį geriausių pasiūlymų sąrašėlį, na o kai ateis metas galutinai apsispręsti jau galėsite pradėti gilintis į kiekvieno pasiūlymo smulkmenas, kurios ir pades rasti tai kas geriausia.

Stebėkite rinkos pokyčius

Jeigu planuojate vasaros kelionę su draugais, tikėtina, jog sulauksite kiek didesnių kainų, kadangi vasarą nuomos kainos dėl augančio poreikio rinkoje auga. Patartume stebėti rinkos pokyčius iš anksčiau, tam, kad užtektų laiko surasti tokią kainą kurios norite.

Laikas nuo laiko aplankykite jus dominančios įmonės puslapį ir stebėkite galimus pokyčius. Sumažėjus paklausai, kainos tikrai mažėja, todėl gali sulaukti išties gero pasiūlymo iš įmonės, kuri tuo metu turi nedaug klientų.

Gerai pagalvokite dėl automobilio priedų

Automobilio priedai kartu su nuoma – standartas kurį siūlo kiekviena įmonė. Vis dėl to, taip dažnai atsitinka, jog prisidėjus tuos papildomus priedus kaina nuomai tikrai ženkliai išauga. Gerai pagalvokite ar kelionėje tikrai neapsieisite be nuomos kėdutės ar GPS navigacijos.

Taip, šie įtaisai yra išties naudingi, tačiau tikėtina, jog tikrai rasite kažką iš draugų ar šeimos narių iš kurių galėsite visa tai pasiskolinti. Taip pat, jeigu jaučiate, jog įmonė jums primygtinai siūlo šiuos priedus, maloniai jų atsisakykite, kadangi išvengsite didesnės kainos.

Išaiškinkite draudimo sąlygas

Geriausias nuomos pasiūlymas – tas kuris gerai įvertina galimas kliento situacijas. Viena iš tokių yra draudiminės sąlygos. Kai kurios nuomos įmonės pilnai apdraudžia kiekvieną iš savo automobilių dar prieš nuomą.

Tai reiškia, jog galios ne tik privalomasis, tačiau ir KASKO variantai kas reikš, jog automobilio žala bus padengta visais atvejais. Jeigu įmonė siūlo būtent tokias sąlygas – puiku, jeigu ne, gerai pagalvokite ar nesurasite geresnio varianto draudimo atžvilgiu.

Nesinuomokite iš “oro uosto”

Oro uostas beveik visuomet yra ta vieta kurioje “magiškai” padvigubėja kelionės taksi kaina ar šiuo atveju ir automobilio nuomos kaina. Taigi, nusileidus oro uoste išsinuomavus automobilį, sumokėsime kur kas daugiau pinigų nei norėtume.

Čia vėl gi, patarimas paprastas. Geriau automobilių nuoma yra pasirūpinti iš anksto, jog automobilis jūsų lauktų prie namų ar panašiai. Tokiu atveju išvengsite brangiosios zonos kuri yra vadinama oro uostu.

Pabaigai

Pateikėme keletą patarimų kaip gauti geriausią įmanomą nuomos pasiūlymą. Svarbiausia – nepatingėti investuoti šiek tiek laiko ir tinkamai įvertinti tai kas yra siūloma kiekvienos įmonės jums. Tokiu būdu jūs tikrai rasite tai kas geriausia.