Vyrauja nemažai stereotipų apie tai, jog nuomotas automobilis tėra skirtas labai paprastai funkcijai – nuvežti jus ir jūsų šeimą ar draugus nuo taško A iki B, na o didesnių ypatumų paprasčiausiai nereikėtų tikėtis.

Tačiau mes su tuo nesutiktume. Atvirkščiai, sakytume, jog laikai yra tikrai pasikeitę, na o dabar nuomotas automobilis dažnai gali pasiūlyti, kur kas didesnį komfortą ar kuro ekonomiją, net nei mūsų pačių.

Taip yra, jog konkurencingos automobilių nuomos įmonės gali pasiūlyti pačių naujausių rinkoje modelių nuomą, nesvarbu kokio tipo automobilio jūs ieškote.

Na, o Kodėl šiuolaikiniai automobiliai nuomai yra kitokie nei anksčiau? Šiame straipsnyje – apie keletą mūsų siūlomų nuomos automobilių ir kodėl jie yra kitokie nei anksčiau.

Toyota Corolla

Taip, galbūt jau galvojate, kaip toks iš esmės, su paprastumu asociacijas keliantis automobilis gali būti kartu ir vienas iš ypatingiausių? O gi dėl visai paprastos priežasties – jis buvo kaip reikiant atnaujintas.

Jeigu esate bent kiek susipažinę su automobilių rinka ir jos istorija, ko gero puikiai žinote, jog Toyota Corolla yra labiausiai visų laikų perkamas automobilių modelis. To priežastis nesunku suprasti – tai patikimas, erdvus ir taupus automobilis puikiai tinkantis masėms.

Tą patį galite gauti ir jūs – erdvų, komfortišką ir visiškai neišlaidų važiavimą kartu su papildomomis ypatybėmis. Dabartinis Corolla modelis siūlo visiškai naują multimedijos sistemą, kurią galima lengvai sujungti su jūsų mobilaus telefono Android Auto ar Apple Car Play sistemomis.

Visiškai atnaujintas variklis taip pat yra ir ekonomiškesnis, o kartu ir turinti šiek tiek daugiau galios.

Šio automobilio motto – genialumas paprastume.

Nissan Juke

Apie vis didėjančią SUV klasės (visureigių) automobilių populiarumą, ko gero daug kalbėti taip pat nereikia. Praėjo tie laikai kuomet jais važinėdavo vien bekelės entuziastai, o jų išlaikymui buvo reikalinga didelė priežiūra ir kuro kiekis.

Dabar rinkoje galime rasti įvairiausios paskirties ir tipo visureigių pradedant nuo nedidelių kompaktinės klasės iki vidutinių ar tų kurie sėkmingai gali sutalpinti 7 keleivius. Naujasis Nissan Juke sėkmingai glaudžiasi būtent kompaktų klasėje.

Jis nėra didelių gabaritų, todėl tikrai nebus sunku jį manevruoti mieste, na o aukšta vairavimo pozicija užtikrins tai, jog jūs puikiai matysite kelią ir galėsite kur kas patogiau važiuoti. Galiausiai, ekonomiški varikliai gali puikiai pasitarnauti jei nenorite paaukoti kuro ekonomijos vardan galimybės vairuoti visureigį.

Volkswagen Passat

Volkswagen automobiliai nuo senų laikų išlieka patys populiariausi Lietuvoje. Tą vėl gi yra labai lengva suprasti. Jie – taupūs ir patikimi, suteikiantys tikrai nemažai komforto ir interjero ypatybių už palyginus nedidelę kainą.

Na o naujausios kartos Passat tęsia tą patį ir prideda šiek tiek daugiau. Pasikeitęs automobilio dizainais, didesnis komfortas leis kiekvienam kuris išsinuomoja šį automobilį pasijusti tarsi rimtu įmonės vadovu (jeigu toks nesate) iš sėkmingai pasiekti savo kelionės tikslu.

Natūralu, jog čia populiariausi yra būtent Volkswagen dyzelinio variklio variantas turintis užtektinai galios ir kuro ekonomijos, jog įtikti kiekvieno poreikiams.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme 3 automobilius iš skirtingų segmentų ir trumpai aptarėme tai, kaip jie pasikeitę nuo senesnių. Automobilių nuoma nebėra tiesiog “geriau nei nieko”, na o modernūs automobiliai yra puikus to įrodymas.