Ko gero su mintimi, jog pirkti naują automobilį iškart yra brangu, sutiktų dauguma žmonių. Priklausomai nuo to kokio tipo ir markės automobilio mes norime, pinigai dažnai gali siekti net kelias dešimtis tūkstančių.

Neretai žmonės tokiu atveju renkasi automobilį įsigyti lizingu, kadangi išsimokėjus mokesčius, automobilis paprasčiausiai liks jūsų.

Tačiau yra dar vienas automobilio įsigijimo būdas – veiklos nuoma. Kas tai yra ir ar išties apsimoka ją rinktis?

Šiame straipsnyje aptarsime būtent tai – pagrindinius dalykus apie veiklos nuomą.

Visų pirma, ką reikėtų žinoti apie veiklos nuomą apskritai?

Veiklos nuoma iš esmės veikia panašiu principu kaip lizingas. Čia taip pat už automobilį yra mokamas tam tikras mėnesinis mokestis, tačiau papildomai čia įeina ir tokios paslaugos kaip automobilio techninė priežiūra, pagalba atsitikus incidentui ir t.t. Na, o ką jau bekalbėti ir apie tai, jog paprastai tokio tipo nuoma yra siūloma itin patogiomis sąlygomis.

Kitas pabrėžtinas dalykas tai yra automobilio likutinė vertė. Jeigu esate fizinis asmuos ir norite, jog mokėjimų pabaigoje jūs taptumėte pilnu automobilio savininku, tuomet geresnio pasirinkimo nei lizingas ko gero tikrai nėra.

Tiesa, ko gero įmonės savo transportą ir jo išlaidas dažnai suvokia visiškai kitaip. Neretai bendrovės į tai žiūri kaip į paprasčiausius kaštus ar sąnaudos, o pagrindinis tikslas yra tiesiog aprūpinti visą savo kolektyvą tinkamu transportu.

Jei automobilis įmonei reikalingas tik tuomet kuomet yra vykdoma veikla, geresnio sprendimo už veiklos nuomą ko gero čia tikrai nėra, kadangi gaunate visiškai naują transporto priemonę su papildomais privalumais ir itin patogiomis sąlygomis verslui.

Kokio pobūdžio veiklos nuomą siūlome?

Kaip automobilių nuomos įmonė, mes taip pat siūlome veiklos nuomos paslaugas. Jei siekiate naudotis visiškai nauju automobiliu už fiksuotą įmoką per tam tikrą laikotarpį, manome, jog mes siūlome vienas geriausių tokio pobūdžio paslaugų rinkoje kartu tinkančias tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims.

Viskas ką jums reikia padaryti, tiesiog išsirinkti sau patinkantį naują automobilį, tuo tarpu mes jį nupirksime ir išnuomosime jums pagal jų poreikius.

Prie to pačio, mes siūlome ir papildomas sąlygas, kurios veiklos nuomą daro dar patrauklesnę:

Atsitikus incidentui galime suteikti pakaitinį automobilį
Nemokamai saugosime ir pakeisime jūsų automobilio padangas
Už jus praeisime automobilio techninio aptarnavimo įsipareigojimus
Apdrausime norimą automobilį TPVCA ir KASKO draudimais, pasirūpinsime jų administravimo sąlygomis.

Pabaigai

Veiklos nuoma – tai puikus sprendimas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims norintiems išsinuomoti patinkantį automobilį ilgesniam laikotarpiui itin patogiomis sąlygomis ir dar gauti nemažai papildomų privalumų.

Visi žinome, jog mokėti pilną sumą įsigijant naują transporto priemonę daugumai žmonių yra tikrai sudėtinga, todėl toks išperkamosios nuomos sprendimas gali būti puiki išeitis.