Automobilių nuoma – tai vis daugiau populiarumo sulaukianti paslauga. Nesvarbu koks mūsų kelionės tikslas – ar tai būtų poilsis su šeima ir draugais ar viso labo kasdienis vykimas į darbą, ko gero patogesnės alternatyvos nei automobilis šiuo atveju tikrai nėra.

Prie šios paslaugos didėjančio aktualumo prisideda ir tai, jog automobilių nuomos įmonės siūlo įvairius automobilių variantus atitinkančius skirtingus vartotojų poreikius. Tačiau ką daryti tiems kuriems komfortas yra aukščiausias prioritetas? Ar galima rasti ir tokius variantus nuomai?

Manome, jog tikrai taip, todėl šiame straipsnyje būtent ir aptarsime nuomojamų automobilių komfortiškumo aspektą.

Kokie automobilių tipai gali suteikti daugiau komforto?

Dažniausiai beieškodami automobilių nuomos, žmonės domisi tokiais dalykais kaip tinkama kaina, kuro sąnaudos, praktiškumas ir panašiai, na o komfortas tam tikra prasme lieka kiek žemiau prioritetų sąraše.

Vis dėl to, kai kuriems patogumas ir automobilių turimos ypatybės yra pats svarbiausias dalykas, o tokie žmonės savęs važiuojančio už „pliko“ automobilio vairo paprasčiausiai neįsivaizduoja.

Manome, jog automobilio komfortas didžiąja dalimi priklauso nuo jo klasės, todėl žemiau aptariame mūsų manymu, komfortiškiausias iš mūsų spektro.

  • Standartinės klasės – standartinės klasės automobiliams galima priskirti vidutinio ir didesnio dydžio sedanus tokius kaip Volkswagen Passat ar panašius variantus. Praėjo tie laikai, kuomet Volkswagen automobiliai buvo laikomi visiškai paprastais ir nieko neturinčiais automobiliais. Mūsų asortimente galima rasti naujausią Passat sedaną pasižymintį tokiomis privilegijomis kaip multimedija, klimato kontrolė bei bendras važiavimo komfortas.
  • Visureigiai – ne paslaptis, jog visureigiai (SUV) tampa vis dažnesnius pasirinkimu perkant naujus automobilius ar juos išsinuomojant. Paprasčiausiai žmonėms itin patinka turėti gerą matomumą į priekį, lengviau pravažiuoti įvairius kelio įdubimus ir duobes bei žinoma, mėgautis puikiu važiavimo komfortu. Mūsų kataloge siūlomi Nissan Rogue ar Toyota CH-R variantai yra puikūs, įvairių komforto ypatybių pripildyti variantai.
  • Kompaktai – kompaktinės klasės automobilius taip pat galima būtų priskirti prie vienų iš komfortiškiausių. Apart standartinių ypatumų, šie automobiliai kartu pasižymės geromis kuro sąnaudomis, praktiškumu ir puikiu vietos kiekiu keleiviams. Puikūs šios klasės pavyzdžiai yra Volkswagen Golf ar Peugeot 208 automobiliai galintys miestiečiams pasiūlyti itin patogų, be didesnių problemų važiavimą.

Kaip išsirinkti geriausią automobilio variantą sau?

Akivaizdu, jog svarbiausias dalykas yra tinkamai pagalvoti apie tai kas jums yra svarbiausia. Paprastai komforto siekiantys žmonės kiek mažiau kreips dėmesio į tokį dalyką kaip praktiškumas ar kuro ekonomija.

Tačiau mūsų siūlomi automobilių variantai gali pasiūlyti tą vadinamą „aukso viduriuką“. Nebūtina važiuoti automobiliu kuris turi mažai vietos keleiviams ar bagažui, o taip pat ir išlaidauti didelėmis sumomis ant kuro sąnaudų, vien tam, kad pasimėgauti komfortu.

Mūsų automobiliai iš išvardytų kategorijų jokiu būdu negali būti vadinami „plikais“ ar neturinčiais jokių ypatybių, o atvirkščiai už nuomos sumą gali suteikti tikrai nemažai kiekvienam išsinuomavusiam.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme komforto aspektą nuomos automobiliuose. Galima sakyti, jog didžioji dalis šiuolaikinių automobilių yra tinkamai subalansuoti, todėl renkantis net ir variantus už mažesnę sumą, komforto ir kitų ypatybių aukoti tikrai nereikės.