Vilnius – tai Lietuvos sostinė, o kartu ir ko gero miestas kuris sparčiausiai besivysto. Vis augantys miegamieji rajonai ir miesto ekspansija, verčia žmones vis dažniau ieškoti patogaus ir ilgalaikio sprendimo savo kasdienėms kelionėms.

Automobilių nuoma, ko gero, yra ta paslauga kuris puikiai atlieka šią rolę. Už itin nedidelę kainą žmogus gali mėgautis itin patogiomis ir nerūpestingomis kelionėmis visur kur tik jis pageidauja keliauti.

Vis dėl to, manome, jog automobilių nuoma sostinėje yra kiek kitokia nei kitose miestuose. Apie tai pakalbėsime šiandien, šiame straipsnyje.

Vilniuje – didžiausi atstumai

Mūsų šalies sostinė auga taip sparčiai, jog ko gero net patys vietiniai nepastebi kaip greitai išdygsta nauji prekybos centrai, automobilių stovėjimo aikštelės, komerciniai, na ir žinoma – gyvenamieji pastatai.

Kadangi vis mažiau laisvų plotų yra pačiame miesto centre, naujų projektų rengėjai dažnai ryžtasi savo statinius statyti vis plačiau miesto ribose. Tai paprastiems gyventojams dažniausiai reiškia vieną dalyką – reikės žymiai daugiau keliauti.

Tik pagalvokite – jeigu jūsų namai bus kiek toliau nuo miesto pagrindinių taškų, ar juolab jūsų darbovietės, kiekvieną dieną teks keliauti tikrai daug.

Savaime suprantama, patogesnės kelionės nei kelionė automobiliu šiuo atveju tikrai nebus. Atsikėlus ryte darbo dieną visuomet norisi pradėti pozytyviai, o kitos transporto priemonės tikrai nepasiūlys nieko panašaus šiuo atveju.

Tai pagrindinio šalies oro uosto vieta

Jeigu mėgstate keliauti, beveik garantuota, jog kelionę pradėsite išvykdami būtent iš Vilniuje esančio oro uosto. Nesvarbu kur Vilniuje begyventumėte, susikrovus lagaminus ir pasisodinus šeimos narius, patogesnio sprendimo už automobilį tikrai nebus.

Išsinuomavus automobilį trumpesniam laikui jums užteks atvykti į oro uostą, palikti priparkuotą automobilį ir leistis į kelionę visiškai nerūpinant mokesčiais už stovėjimą ar automobilio priežiūrą kol būsite išvykę.

Vis dėl to, net ir saugojimo problema gali būti išspręsta itin paprastai. Jeigu pasirinkote automobilio nuomą ilgesniam laikui, nemažai automobilius nuomojančių įmonių galės jums pasiūlyti nemokamą vietą jį palikti kol būsite išvykti.

Taigi, net ir pargrįžus jūs nepasimesite ir iškart turėsite automobilį galimybei tęsti savo patogias keliones visai kaip ir prieš tai.

Čia – vienos iš pigiausių kainų

Galbūt galvojate, jog tai nėra įmanomas dalykas, juk pagrindinis šalies ko gero turės ir didžiausias kainas, tiesa?

Ne visai. Kadangi tai yra didžiausias šalies miestas, natūralu, jog čia bus galima rasti ir daugiausiai automobilių nuomos įmonių. Tai žinoma, jums yra tiktai į naudą.

Norėdamos pritraukti kaip įmanoma daugiau klientų pas save, nuomotojai bando konkuruoti siūlydami itin mažas kainas ir itin patogiomis sąlygomis.

Paprastai apart geros nuomos kainos čia dar dažnai įeina ir papildomos paslaugos kaip nemokama automobilio periodinė priežiūra, techninis aptarnavimas ir t.t.

Pabaigai

Šiame straipsnyje – trumpai aptarėme kuom automobilių nuoma Vilniuje yra ypatinga. Priešingai nei vyraujanti nuomonė, sostinėje galima gauti tikrai neblogus nuomos pasiūlymus, na o už kelionę automobiliu čia vargu ar yra geresnė transporto priemonė.