Nesvarbu ar ieškome automobilio sau ar tinkamų pasiūlymų savo įmonei, visi norime kuo mažesnių kainų. Kiek pasižvalgius internete po skirtingų nuomos įmonių svetaines, kartais tikrai galime likti maloniai nustebinti.

Vos keliolika eurų ir automobilis net parą bus mūsų! Atrodo puiku tiesa?

Verčiau neskubėkite. Viskas nebūtina bus taip, kaip reklama skelbia internetinėje svetainėje. Apskritai, grąžinant automobilį, gali tekti paploninti piniginę kur kas daugiau nei norėjote.

Šiame straipsnyje – apie tai pagal ką reikėtų pasirinkti pigiausius automobilių nuomos pasiūlymus.

Ar apskritai įmanoma nuomotis automobilį už nebrangiai?

Tariant paprastai, nuomotis automobilį už itin mažą kainą tikrai galima ir įmanoma. Jei jau esate ieškoję automobilių nuomos variantų internete nesvarbu ar tai būtų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ar dar kur kitur, ko gero pastebėjote kiek daug įmonių siūlo panašias paslaugas.

Žema kaina – vienas iš būdų įmonėms konkuruoti ir taip bandyti pritraukti kiek įmanoma daugiau potencialių klientų. Juk jeigu yra galimybė, kiekvienas žmogus tikrai rinksis mokėti mažiau, tiesa?

Kitas dalykas dėl ko įmonės gali rinktis nuomotis automobilius už mažesnę kainą – tai sumažėjusi paklausa. Kiekvienas tokiu verslu užsiimantis žmogus puikiai supranta, jog kur kas labiau žmonėms apsimoka išnuomoti automobilį už pigią kainą, negu palikti kažkur jį stovėti kieme, aikštelėje ar garaže ilgesniam laikui.

Toks stovėjimas automobiliui niekuomet nebus į naudą, o greičiau tik dar labiau padidins nuomotojo kaštus.

Taigi bendrame kontekste, pasikartosime – nuomotis automobilį už pigią kainą tikrai įmanoma, svarbiausia mokėti pasirinkti tinkamą įmonę.

Žemiau – būtent apie tai.

Ypatybės pagal kurias vertėtų rinktis pigią automobilių nuomos įmonę

Atsiliepimai

Visų pirma turėtumėte atkreipti dėmesį į atsiliepimus apie nuomos įmonę internete. Paprasčiausias būdas galėtų būti tiesiog įrašyti įmonės pavadinimą per „Google“ paieškos sistemą ir paspausti ant atsiliepimų skilties.

Greičiausiai iškart pastebėsite kokie yra žmonių įspūdžiai kurie jau anksčiau yra nuomavęsi iš tam tikros įmonės ir galėsite įvertinti ne tik aptarnavimo, tačiau kainų ir kitas ypatybes kurios retai kada atsispindi vien užėjus į nuomotojo svetainę.

Nuomos sąlygos

Kitas dalykas į ką reikėtų atkreipti dėmesį – tai automobilių nuomos taisykles kurias nuomotojas skelbia savo svetainėje. Neretai pasitaiko taip, jog savo reklaminiuose šūkiuose įmonės atskleidžia tik dalį savo sąlygų, kas reiškia, jog paslaugos nevisąlaik gali būti tokios kokios atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Viena iš jų gali būti papildomi mokesčiai tam tikrais atvejais. Kaip pavyzdys, mokestis už rūkymą automobilyje – kas vis dažniau matoma ir užsienio automobilių nuomos įmonėse ir yra puikiai suprantamas.

Dar vienas galimas mokestis – pristatymo tam tikru adresu, jeigu norite automobilį pasiimti nuo savo namų ar ofiso.

Tačiau pasitaiko ir kitokių, ne visai „švarių“ sąlygų jeigu kaip pavyzdys nusprendžiate atšaukti automobilio nuomą, vėluojate jį pasiimti ar pageidaujate jį pasiimti nuo oro uosto.

Taigi, žiūrėkite kas konkrečiai yra siūloma.

Grąžinimas

Pasitaiko visko ir grąžinti automobilio kartais tiesiog nespėjame. Tiesa, pasitaiko įmonių kurios už vėlavimą net gi minutės tikslumų nuskaito papildomą mokestį. Vargu ar tokią įmonę būtų galima laikyti tokia kuri gerbia savo klientus.

Patikima automobilių nuomos įmonės leidžia vėluoti grąžinant automobilį maždaug iki valandos. Taigi būtinai atkreipkite dėmesį ir į šį aspektą.

Bendravimas su klientu

Galiausiai reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai kaip įmonė žvelgia į jus kaip klientą. Galbūt čia neblogos nuomos sąlygos arba galite rasti norimo automobilio variantą, tačiau su jumis elgiamasi lygtai jūs čia nebūtumėte reikalingi, tuomet vargu ar verta nuomotis būtent iš ten.

Juk autonuomos įmonių yra tūkstančiai, verčiau prisidėti prie pelno tos bendrovės kuri gerbia kiekvieną klientą.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme taip kaip vertėtų pasirinkti įmonę siūlančią mažas autonuomos kainas. Svarbiausia – atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių ypatybių įmonėje ir tuomet tikrai neprašausite, kadangi nuomotis pigiai yra įmanoma.